Ta witryna korzysta z plików cookie. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce prywatności » Ok, zamykam
wysylka facebook

Gwarancja jakości

Dokonując zakupów w naszym sklepie masz pewność, iż otrzymasz towar najwyższej jakości.

Wszystkie nasze produkty nie zawierają glutaminianu sodu!
Przyprawy, bakalie, susze warzywne i zioła przechowujemy w optymalnie dobranych warunkach aby jak najdłużej zachowały swoją wysoką jakość i utrzymały mocny aromat.

Korzystamy z usług tylko najlepszych, sprawdzonych dostawców.
Produkty pakowane są w specjalne woreczki, które zabezpieczają je przed czynnikami zewnętrznymi i chronią przed utratą aromatu. Następnie produkt jest zabezpieczany i wkładany jest do bezpiecznej koperty lub kartonowej paczki w zależności od ilości zamówionego towaru, która chroni przed uszkodzeniami podczas transportu. Dzięki profesjonalnemu pakowaniu w naszych przesyłkach produkty są zawsze całe. Odpowiadamy za wszelkie uszkodzenia podczas transportu.

Jeżeli mimo wszystko z jakichkolwiek względów nie będziesz zadowolony z przesłanych produktów masz aż 10 dni (roboczych) na zwrócenie jej do nas. Pieniądze zwracamy natychmiastowo.
Więcej informacji na temat zwrotów znajdziesz w naszym regulaminie.
 

 


Laboratorium

Firma Herbsland posiada laboratorium zakładowe, którego głównym celem jest zapewnienie jakości wykonywanych badań. Prowadzi aktywną politykę bieżącej modernizacji oraz sukcesywne uzupełnianie wyposażenia laboratoryjnego i poszerzenie zakresu wykonywanych analiz z uwzględnieniem oczekiwań naszych klientów.

Laboratorium jest odpowiedzialne za kontrolę higieny na magazynie produkcyjnym, magazynie surowców oraz sprawdzanie jakości przyjętych towarów i co za tym idzie za:

Prowadzi również kontrolę miedzyprodukcyjną, kończywszy na kontroli jakości wyrobu gotowego przed jego sprzedażą.

W laboratorium wykonywane są analizy klasyczne:

Ponadto opracowywane są nowe i ciągle ulepszane stare receptury na mieszanki i przyprawy warzywne.

Analizy są wykonywane zgodnie z wymogami norm krajowych, międzynarodowych oraz stosowanych dyrektyw i rozporządzeń. Laboratorium stosuje również metodyki uwzględniające indywidualne wymagania kllienta. Jeżeli jest potrzeba analiz bardziej złożonych, nie wykonywanych w laboratorium zakładowym naszej firmy, badania są zlecane do laboratorium posiadającego certyfikat akredytacji.

W celu zapewnienia jakości wyników wykonywanych analiz oraz pogłebianiu kwalifikacji kadry stosuje się sterowanie jakością poprzez: