Ta witryna korzysta z plików cookie. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce prywatności » Ok, zamykam
wysylka facebook
Zioła  »  
Dziurawiec mielony

Dziurawiec mielony

 • Dostępność: Wysyłka w przeciągu 4-6 dni
 • Opakowanie standardowe:
 • 50g - 1.70 zł z podatkiem VAT ilość:
     

 • Inne:
 • 0,5kg - 12.00 zł z podatkiem VAT ilość:
     

 • 1kg - 23.00 zł z podatkiem VAT ilość:
     Dziurawiec działa przeciwbólowo, przeciwzapalnie, przeciwskurczowo, przeciwbakteryjnie, żółciopędnie i ściągająco. Ma właściwości regenerujące i wzmacniające system nerwowy.

Dziurawiec reguluje poziom serotoniny w organizmie, co jest odczuwalne jako poprawa samopoczucia. 

Dziurawiec pobudza wydzielanie żółci i działa regulująco na krążenie. Wzmacnia układ nerwowy i jest pomocny zwłaszcza w okresie menopauzy. Wyciąg z dziurawca stosuje się w stanach lękowych, bezsenności, drażliwości, przygnębieniu i napięciu przedmiesiączkowym. Regularne zażywanie dziurawca łagodzi objawy depresji. Działanie antydepresyjne zauważalne jest po 4 tygodniach stosowania.

Hiperycyna odpowiedzialna za antydepresyjne działanie dziurawca, nie rozpuszcza się w wodzie, w związku z czym nie jest obecna w naparach i odwarach z dziurawca (wyciągach wodnych). Właściwości uspokajające i antydepresyjne mają preparaty sporządzone na bazie alkoholowego wyciągu z dziurawca.

Wyciąg z dziurawca jest skutecznym, dobrze tolerowanym lekiem, stosowanym z powodzeniem w terapii depresji. Wykorzystanie fitoterapii w leczeniu stanów depresji z zastosowaniem ziela dziurawca znacznie rzadziej powoduje wystąpienie skutków ubocznych w porównaniu z leczeniem farmakologicznym.


 

 

Krwawnik ziele mielone

1.60 zł / 50g