Ta witryna korzysta z plików cookie. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce prywatności » Ok, zamykam
wysylka facebook
Zioła  »  
Babka lancetowata mielona

Babka lancetowata mielona

 • Dostępność: Wysyłka w przeciągu 4-6 dni
 • Opakowanie standardowe:
 • 50g - 2.00 zł z podatkiem VAT ilość:
     

 • Inne:
 • 0,5kg - 17.00 zł z podatkiem VAT ilość:
     

 • 1kg - 32.00 zł z podatkiem VAT ilość:
     - Wykazuje działanie przeciwbiegunkowe.

- Stosowana przeciwzapalnie i przeciwskurczowo.

- Pomocna w zapaleniach oskrzeli, zatok - rozrzedza śluz.

- Wzmaga wydzielanie soków żołądkowych.

- Stosowana zewnętrznie, na rany przyspiesza ich gojenie (ziarninowanie).


Zastosowanie lecznicze:

Wewnętrznie: Nieżyty górnych dróg oddechowych, stany zapalne jamy ustnej i gardła. Zawarte w babce lancetowatej związki czynne pobudzają wytwarzanie śluzu w oskrzelach, rozrzedzają go. Wspomaga to oczyszczanie dróg oddechowych. Śluzy zawarte w babce lancetowatej łagodzą suchy, męczący kaszel oraz działają osłaniającą na przewód pokarmowy. Działanie to jest szczególnie cenne w stanach zapalnych przewodu pokarmowego, wrzodach żołądka i/lub dwunastnicy.

Zewnętrznie: Stany zapalne skóry i błon śluzowych jamy ustnej i gardła, trudno gojące się rany, oparzenia, owrzodzenia, ukąszenia owadów, zapalenie spojówek, świąd i stany zapalne narządów rodnych.

Jak stosować:

Zazwyczaj stosuje się napar lub odwar z łyżki ziół na szklankę wody, zażywać pół szklanki 2-4 razy dziennie. Stosuje się również zewnętrznie do płukania gardła, okładów, oraz do przemywania skóry.